Anneler Gunu Hediyeleri

Anneler Günü Hediyeleri

Hangi anneye ne tür Anneler günü hediyesi alınır?
Anneler günü 11 Mayıs Pazar günü kutlanacak. İşte farklı tip annelere özel hediye önerileri... Geleneksel annelere... Yemek yapmayı seven, komşularıyla çay kahve günlerinde çeşit çeşit yemek yemeye bayılan geleneksel bir anneniz varsa ona güzel bir yemek kitabı veya çay-kahve takımı gibi hediyeler alabilirsiniz.


İŞTE 'ANNELER GÜNÜ'NE ÖZEL HEDİYE ÖNERİLERİ

Stresli annelere...
Sık yorulan, stresli ve içi rahat durmayan bir anneniz varsa onu kolunuza takıp bir otelin spasına götürebilirsiniz. Veya kendi başına gidebileceği bir yenilenme seansı ehdiye edebilirsiniz. Evde kullanmak için ise yatıştırıcı sabunlar, kremler ve banyo köpükleri alabilirsiniz.

Tasarım düşkünü annelere...
Tasarım düşkünü bir anneniz varsa beğendiği tasarımcıların parfüm, çanta, ayakkabı gibi ürünlerinden hediye alabilirsiniz.

Spor tutkunu annelere...
Spor salonundan çıkmayan, arkadaşlarıyla yüzmeye, yürümeye gitmeye bayılan bir anneniz varsa ona spor yaparken kullanabileceği eşyalar hediye edebilirsiniz. Spor çantası, eşofman takımı, ayakkabılar veya termal taytlar annenizin hoşuna gidebilir.

Her şeyi olan annelere...
Ne aklınıza gelse annenizde zaten çoktan varsa işiniz biraz daha zor olabilir. O zaman bir buket çiçek veya sevdiği çikolatalarla kapısını çalabilir, veya tüm gününüzü ona ayırarak istediği yere onu gezmeye götürebilirsiniz.

Anneler Günü'nde ne yapalım?
Anneler Günü'nde ne yapacağınıza karar veremediyseniz işte size eğlenceli öneriler.

Tatile çıkın
Annenizi yakın bir yerlere tatile götürebilirsiniz. Birlikte vakit geçirebilir, böylece ona çok güzel bir gün yaşatabilirsiniz.

Sinemaya gidin
Pazar günü sineması annenizi çok mutlu edebilir. Vizyondaki filmleri araştırın ve birlikte güzel bir filme gidin. Özellikle romantik komedi tarzı filmlerden anneniz de hoşlanabilir.

Hatıra kitabı yapın
Annenizle evde oturup koca bir senede başınıza gelen komiklikleri yazabilir, fotoğraflar varsa düzenleyerek  eğlenceli bir hatıra kitabı oluşturabilirsiniz. Bu esnada hem birlikte geçirdiğiniz zamanları hatırlar hem de fazlasıyla eğlenebilirsiniz.

Karaoke gecesi
Anneniz müzik tutkunuysa ailenizle birlikte bir karaoke gecesi düzenleyebilirsiniz.

Annenizi şımartın
Anneler Günü'nde annemizi ziyaret gitsek de yine yemekler, kahvaltılar derken yorulan kişi biricik annemiz olur. Bu sene onun tüm gününü planlayın. Onu maniküre götürün, spada zaman geçirin, güzel bir masaja gidin ve tüm gün onu şımartacak şeyler planlayın.

Doğa yürüyüşü ve piknik
Piknik sepetini hazırlayıp annenizi ve diğer aile üyelerini peşinize takıp pikniğe götürebilirsiniz.

Çiçek dikin
Çiçek sevmeyen anne pek sık rastlanmadığından ona bu özel günde bayılacağı bir hediye verebilirsiniz. Bahçesi varsa bahçesine rengarenk çiçekler dikebilir veya balkonu için renkli saksılarda çiçekler alabilirsiniz.

2 yorum:

  1. anneler günü hediyeleri http://www.hediyepaketim.com/anneler-gunu-hediyeleri

    YanıtlaSil
  2. anneler günü hediyeleri http://www.hediyepaketim.com/anneler-gunu-hediyeleri

    YanıtlaSil